Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.Náhled fotky pro zobrazení detailu klikněte.
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Artemis / ubytování Praha 8 Vítejte

Hotel Praha 8 Artemis
Hotely skupiny Olympik se nachází v klidném prostředí městské části Prahy 8. Přímou dostupnost do centra hostům zajistí metro trasa B, stanice INVALIDOVNA (cca 300m od hotelů), dále také tramvajové spojení linkou č. 24, č.8 opětně ze stanice Invalidovna (cca 300m od hotelů).

Ubytování:
Pokoje hotelu Artemis jsou moderně zařízené a vybaveny moderním zařízením. Ve vybavení se nachází televizor se satelitním příjmem, rádio, trezor, minibar, telefon s přímou provolbou a připojením na internet. Příslušenství pokojů tvoří koupelna s vanou a toaletou. Pokoje jsou vybaveny moderním protipožárním systémem a klimatizací. Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké.

Ostatní služby:
Mezi ostatní služby hotel Artemis zařazuje praní prádla pro hosty, nepřetržitě hlídané parkování, půjčovna aut, hotelové taxi, obchod s upomínkovými předměty, květiny, business studio, internet, pokojový servis, směnárna, sekretářské služby, doručovací služby, rezervace letenek a jízdenek, překladatelské, tlumočnické a průvodcovské služby, organizace okružních jízd a výletů a exkurzí, rezervace vstupenek na sportovní a kulturní akce, rezervace sportovních zařízení a služeb (fitness, bazén, sauna, masáže) zprostředkování non stop lékařské služby (anglicky), transfer peněz (Western Union).

Volný čas:
Casino Happy Day, které se nachází v hotelu zve do jedinečného světa her, který se otevřel v hotelu. V Casinu Happy Day jsou hosté v rukou profesionálů. Vybírat hosté mohou z Americké rulety, Black Jacku, Karibského pokeru, multiroulettu a širokou nabídku VHP s možností vysokých výher. Otevřeno je denně a to nonstop.

V blízkosti hotelů můžete také navštívit divadlo pod Palmovkou nebo hudební divadlo v Karlíně, dále hvězdárnu Ďáblice, muzeum hlavního města Prahy. Podrobné informace se hosté se dozvědí na recepci kde velice rádi vyhoví každému přání.
Hotel Praha 8 Artemis - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 8 Artemis - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 8 Artemis -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 8 Artemis - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 8 Artemis - disponuje restauracíHotel Praha 8 Artemis - disponuje vinárnouHotel Praha 8 Artemis -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 8 Artemis -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 8 Artemis - disponuje kavárnouHotel Praha 8 Artemis - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 8 Artemis - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 8 Artemis - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 8 Artemis - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 8 Artemis - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 8 Artemis - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 8 Artemis - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 8 Artemis - na pokojích je telefon